Caffeine sprendimai verslui

Susipažinkite plačiau
Caffeine Line

VERSLUI SKIRTA MOBILIOJI PROGRAMĖLĖ

Norite palepinti, o galbūt padėkoti savo darbuotojams? Dovanokite jiems kokybiškos kavos ir maisto ragavimo patirtį „Caffeine” kavinėse. Sukūrėme patogų sprendimą verslui – mobiliąją programėlę darbuotojams bei lengvai valdomą internetinę platformą verslo įmonei, kurioje galėsite suteikti darbuotojams dienos ar mėnesio kreditą, kas mėnesį gausite vieną sąskaitą, o darbuotojai itin paprastai galės naudotis šia programėle mūsų kavinėse ir naudotis jos teikiamomis naudomis.

PATOGUS ATSISKAITYMAS IŠMANIUOJU TELEFONU,
SKENUOJANT QR KODĄ PROGRAMĖLĖJE
' PATOGUS ATSISKAITYMAS IŠMANIUOJU TELEFONU, ', ' SKENUOJANT QR KODĄ PROGRAMĖLĖJE ' Arrow
SUTEIKIAMOS INDIVIDUALIZUOTOS NUOLAIDOS
IR/ARBA KREDITO LIMITAI DARBUOTOJAMS
' SUTEIKIAMOS INDIVIDUALIZUOTOS NUOLAIDOS ', ' IR/ARBA KREDITO LIMITAI DARBUOTOJAMS ' Arrow
KAS MĖNESĮ AUTOMATIŠKAI SUGENERUOJAMA
VIENA SĄSKAITA FAKTŪRA
' KAS MĖNESĮ AUTOMATIŠKAI SUGENERUOJAMA ', ' VIENA SĄSKAITA FAKTŪRA '
Iphone
LENGVAI ĮKELIAMI BEI VALDOMI
DARBUOTOJŲ SĄRAŠAI
' LENGVAI ĮKELIAMI BEI VALDOMI ', ' DARBUOTOJŲ SĄRAŠAI ' Arrow
GALIOJA KAUNE, VILNIUJE, ŠIAULIUOSE, ALYTUJE, PANEVĖŽYJE IR TAURAGĖJE ESANČIOSE
„CAFFEINE” KAVINĖSE
' GALIOJA KAUNE, VILNIUJE, ŠIAULIUOSE, ALYTUJE, PANEVĖŽYJE IR TAURAGĖJE  ESANČIOSE ', ' „CAFFEINE Arrow

Aptarkite savo verslo poreikius darbuotojams paskatinti su mumis. Pasiūlysime specialias sąlygas, pasirašysime bendradarbiavimo sutartį, atliksime internetinės platformos naudojimosi mokymus bei padėsime iškomunikuoti programėlės naudojimą jūsų darbuotojams.

DOVANŲ KUPONAI

Reikalingas vienkartinis sprendimas darbuotojams apdovanoti? Įsigykite dovanų kuponus. Galite pirkti vienkartinius kuponus kavos puodeliui bei norimos vertės dovanų kuponus, kuriuos pagal savo norus asmuo galės panaudoti mūsų kavinėse. Rašykite mums norėdami sužinoti detalias kuponų įsigijimo sąlygas, nurodydami reikiamą kuponų kiekį bei norimą vertę.

ŠVIEŽIA CAFFEINE KAVA JŪSŲ OFISE

Šviežiai skrudintas kavos pupeles galite patogiai įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje, o jeigu domina didesnis pupelių kiekis, reguliarus pristatymas, patarimas dėl tinkamiausios rūšies pasirinkimo ar turite kitų pageidavimų – susisiekite su mumis. Kavą skrudiname nuosavoje skrudykloje bei teikiame ypatingą dėmesį kavos kokybei ir šviežumui užtikrinti.

Footer background

REIKIA PAGALBOS RENGINIŲ METU?

Organizuojate darbuotojų susitikimus, kuriuose norėtumėte šviežios kavos, desertų, užkandžių, salotų? Turime savo nuosavą gamybą, tad galime padėti ir jūsų renginių metu.

Norite organizuoti susitikimą ne darbo vietoje? Išsinuomokite patalpas mūsų kavinėse, o mes galėsime pasirūpinti kava ir užkandžiais.

Ieškote ko naujo išmokti su savo komanda? Ieškote bendros veiklos kartu? Galime suorganizuoti mokymus apie kavą, kavos degustacijas.

Footer background
Turite dar kitokių minčių ir poreikių – rašykite mums, kartu padėsime sugalvoti jums reikalingus sprendimus verslas@reitan.lt arba skambinkite +370 681 49649