Unikaliausios Caffeine kavinės Kaune

Caffeine Line

CAFFEINE kavinės – tai vieta, kur kiekvienas kavos mėgėjas gali pasijausti it namuose. Kavinės įsikrūrusios patogiausiose miesto vietose – visuomet rasi bent vieną šalia savęs. Čia ruošiama skani ir tik ekologiška kava, o profesionalios baristos ir neįpareigojanti jauki atmosfera kviečia vis sugrįžti ir sugrįžti. Kaune yra 9 CAFFEINE kavinės – dalis jų centrinėje miesto dalyje, kitos – prekybos ir laisvalaikio centruose, o likusios įsikūrusios toliau nuo centro. Susipažinkite su unikaliausiomis kavinėmis Kaune.

Išeik kavos adresu: Laisvės al. 89 ir Laisvės al. 29

Kauno Laisvės alėjoje turime dvi nuostabias CAFFEINE kavines – pirmoji įsikūrusi šalia Kauno kamerinio teatro, o antroji – netoli Kauno soboro. Kavinė Laisvės al. 89 – yra viena ilgiausiai dirbančių CAFFEINE kavinių Kaune, kuri buvo rekonstruota šią vasarą. O kavinė Laisvės al. 29, veikianti istorinėse Juozo Masiulio knygyno patalpose, kurios mena net 1905-uosius metus, socialiniuose tinkluose yra tituluojama pačia gražiausia kavine. Būtinai apsilankykite.

Išsirašyk kavos adresu: Eivenių g. 2A

CAFFEINE kavinė prie pagrindinio Kauno klinikų įėjimo yra pati mažiausia – vos 13,5 kv. m. Pamėgta medicinos studentų, atrasta klinikų darbuotojų ir besigydančiųjų, kurie, norėdami kavos ir desertų, gali pasinaudoti maisto pristatymo platformomis. Ši nykštukinė kavinė niekuo nenusileidžia didelėms kavinėms ir netgi galime atskleisti, kad joje kava išsinešti ruošiama greičiausiai.

Čiuožiam kavos adresu: Kovo 11-osios g. 26

CAFFEINE kavinė, įsikūrusi Kauno ledo rūmuose, Kovo 11-osios g. 26, – tai erdvi, stilinga kavinė, kurioje patiks visiems ledo pramogų mėgėjams, šalia esančio „Girstučio“ baseino lankytojams, aplinkinių namų gyventojams ir net KTU studentams, kuriems iki kavinės – vos 10 minučių pėsčiomis. Šioje kavinėje galima ne tik pro didelius langus stebėti veiksmą ant ledo, atsikvėpti po pasiplaukiojimo, pasimokyti, bet ir tiesiog su kaimynu išgerti skanios kavos.

Plauk kavos adresu: Karaliaus Mindaugo pr. 50

„Žalgirio“ arenos baseine įsitaisė dar viena mūsų kavinė, kurioje laukiame ir plaukikų, ir visų, kurie, pabėgę nuo miesto šurmulio, vaikštinėja Nemuno pakrante. Ši kavinė išsiskiria tuo, kad yra įsikūrusi pagrindinėje arenos erdvėje ir turi didelę, stiklinę sieną su pagrindinio baseino erdve. Taigi, įsitaisę CAFFEINE kavinėje, galėsite ne tik mėgautis skania kava ir šviežiais desertais, bet ir stebėti plaukikus. Visiškas poilsis.