KAVA, ĮSIGĖRUSI KULTŪROS

Įspūdžius verda KAUNAS2022 ir CAFFEINE

Caffeine Line

Viskas prasidėjo nuo svajonės. Svajonės apie jaukų, įdomų ir savą miestą. Apie gilų Kauną, slepiantį paslaptis ir pasižymintį žavinga dabartimi. Apie mus visus, kuriančius ir griaunančius, kylančius ir krentančius – labai tikrus savo miesto žmones. Panašius ir skirtingus. – Rytis Zemkauskas.

2022- aisiais Lietuvos ir Europos akys krypsta į Kauną ir Kauno rajoną. Kaunas tampa Europos kultūros sostine. Tačiau mums kultūros sostine šis miestas tapo jau 2015 m., kai pradėjo savo kelionę titulo link. Tai kelionė iš laikinosios sostinės į šiuolaikinę. Į pasitikintį savimi, kūrybingą ir atvirą Europos miestą. Vietą, kurioje gyva jos istorija ir aktyviai kuriama ateitis. Tai visų miesto ir rajono gyventojų kelionė, nepaisant amžiaus profesijos, kilmės ar pažiūrų. Per šešerius metus jau įgyvendinta didžioji dalis programos, o 2022- ieji šventė, kuri tęsis visus metus.

KAUNAS 2022 IR CAFFEINE PARTNERYSTĖ

Geresnio laiko nei 2022-ieji nerastume. Kaunas tampa Europos kultūros sostine, o mes ir toliau tęsiame draugystę su šiuo miestą keičiančiu projektu. Norime, kad kava dar stipriau įsigertų Kaune pulsuojančios kūrybinės energijos, o miestiečiai ir miesto svečiai dar stipriau įsitrauktų į šią šventę. Todėl kviečiame apsilankyti ir sužinoti, ką reiškia kava, įsigėrusi geros kultūros.

KAVA, ĮSIGĖRUSI KULTŪROS

Ar kada nors teko girdėti apie kavą įsigėrusią kultūros? Mums teko, nes tokią kavą ruošiame kartu su Kaunas 2022 jau 4 metus. Mūsų kava mačiusi visko – nuo fluksiškiausių personažų iki didžiausių kultūros įvykių Kaune. Kadangi kavos prakalbinti nepavyko, nusprendėme, jog kultūra reiktų dar stipriau pasidalinti patiems.

Caffeine Line

KAVA, ĮSIGĖRUSI KULTŪROS REKOMENDUOJA

03.30 – 07.31

MARINOS ABRAMOVIČ PARODA „BŪTIES ATMINTIS“

04.23 – 08.28

PARODA „KAUNAS – VILNIUS: NUVERSTI KALNUS”

01.22 – 11.30

WILLIAMO KENTRIDGE’O PARODA „TAI, KO NEPAMENAME”

01.22 – 09.11

YOKO ONO INSTALIACIJA „EX LT”

06.01 – 09.10

„ŠIUOLAIKINIŲ SENIŪNIJŲ“ FESTIVALIS

08.05 – 08.28

FESTIVALIS „CONTEMPO“

09.10

„FLUXUS“ FESTIVALIS

10.05 – 10.15

KAUNO DIZAINO FESTIVALIS

10.05 – 11.13

OSTRALE BIENALĖS PARODA

11.25 – 11.27

III-ASIS TRILOGIJOS VEIKSMAS: SUTARTIS

Caffeine Line

KULTŪROS SHOTAI

Paskutinį vasaros mėnesį „Kaunas 2022“ pasitinka renginių gausa ir tarptautiniais vardais. Rugpjūčio mėnesio programoje – didžiausia koncentracija šiuolaikinių scenos menų iš viso pasaulio. Kauną lankys kelios dešimtys tarptautinių „ConTempo“ pasirodymų, istorijas pasakos ilgiausias Istorijų festivalis ir džiugins bendruomenių šventės.

PLAČIAU

PARODA „KAUNAS – VILNIUS: NUVERSTI KALNUS“

PLAČIAU

KAUNAS 2022 VASAROS SCENA

PLAČIAU

MARILLIOS DESTOT PARODA „KELIONĖ“

PLAČIAU

TARPTAUTINIS SCENOS MENŲ FESTICALIS  „ConTempo“

PLAČIAU

KULTŪRA MIKRORAJONUOSE IR JŲ KIEMUOSE

Caffeine Line