Nes tvarumas tiesiog skanu

Nes tvarumas tiesiog skanu

Caffeine Line

Kad patenkintume savo klientus, mes nuolat bandome išrasti dviratį – surasti kuo skanesnius produktus, išrasti naujus receptus. Todėl, kai dviratį išranda kas nors kitas, mes skubame būti tais, kurie jį parduoda. Kaip tik taip ir yra su tvariomis prekėmis mūsų asortimente. Parduodame ekologiškus, sertifikuotus, tvarius produktus, nes jie yra skanūs ir kokybiški.

Mūsų sumuštiniuose, salotose ir glotnučiuose yra naudojami žalumynai iš ,,Leafood” vertikalaus ūkio. Kol dirvožemyje augančius žalumynus devynis mėnesius iš dvylikos mes į Lietuvą importuojame, prie Vilniaus esantis ,,Leafood” vertikalus ūkis tiekia mums šviežius žalumynus kiekvieną metų dieną. Pirkdami šiuos produktus mūsų klientai automatiškai prisideda prie tvaraus, lietuviško verslo palaikymo ir mūsų aplinkos tausojimo. O mes jaučiame pareigą savo klientams siūlyti kaip tik tokius produktus.

ISM universitete esančioje ,,Caffeine” savitarnos kavinėje mūsų klientai geria ne tik ekologišką kavą, bet ir ,,Auga” ekologišką pieną. Savo gėrimą taip pat galima pasigardinti ir ekologišku cukrumi. Taigi visas kliento nusipirktas gėrimas yra tvarus ir sertifikuotas. Pirkdami ekologiškus produktus mūsų klientai keičia mūsų visuomenės vartojimo įpročius, o mes stengiamės šį pokytį padaryti kuo patogesniu siūlydami tvarius, ekologiškus produktus savo asortimente.

O norėdami paragauti kavos alternatyvos mūsų klientai renkasi vasaros naujieną – ,,Daily spoon” matchą. Be to, kad yra užauginta kokybiškumą užtikrinančiuose ūkiuose Japonijoje, matcha nesukelia tokių energijos šuolių ir nuopolių kaip kava, todėl yra daugelio kasdienis gėrimas. Kad išsaugotume matchos natūralų skonį, ,,Caffeine” kavinėse matchą teikiame su augaliniu pienu, tuo pačiu mažindami šio gėrimo CO2 pėdsaką. Taip savo klientams siūlome tobulą tvarumo, kokybės ir sveikatos kombinaciją be galo gražios žalios spalvos gėrime.

Taigi ,,Leafood”, ,,Auga” ir ,,Daily spoon” mus motyvuoja ieškoti tvarių, kokybiškų, sertifikuotų produktų ir siūlyti juos savo klientams. O mes su jais kiekvieną dieną toliau išrandame ir parduodame dviračius.

GRĮŽTI ATGAL
0