Kaip užsakyti? – CAFFEINE ROASTERS

Mano krepšelis

Tęsti pirkimą

Kaip užsakyti?

 1. Išsirinkite kavą.  Prie kiekvienos kavos yra pateiktas trumpas kavos aprašymas t.y iš kokios šalies yra kava, kaip ji apdirbta ir kurių metų derliaus Jūsų pasirinkta kava.  Taip pat žemiau yra pateikta ir detail informacija apie Jūsų pasirinktą kava.
 2.  Pasirinkite ir pažymėkite pageidaujamą pakuotę – 250g. 500g. 1 kg. Kaip standartas automatiškai siūloma 250g. pakuotė.
 3.   Pažymėkite savo pageidavimus - sumalta kava ar pupelės. Pasirinkus maltą kavą nurodykite ir sumalimo rūpuma/smulkumą.
 4. Pasirinkite kiek vienetų Jūsų pasirinktos pakuotės užsisakysite.
 5. Paspauskite mygtuką „Į krepšelį“.
 6. „Prekių krepšelyje“ matote savo pasirinktas kavas, pakuotes, užsakymo sumą. Norėdami patikslinti užsakomų kavų kiekį, langelyje” kiekis” pataisykite užsakomų pakuočių skaičių ir spauskite mygtuką „Atnaujinti“, sistema perskaičiuos mokėtiną sumą. Norėdami papildyti savo užsakyma kitomis kavomis spauskite mygtuką “ Pridėti daugiau prekių” ir jus vėl būsite nukreipti į pagrindinį elektroninės parduotuvės puslapį.
 7. Toliau tęskite kavų pasirinkimą kaip anksčiau arba patvirtinkite užsakymą, spausdami mygtuką „Užsakyti“.
 8. Surašykite informaciją, reikalingą pristatymui, bei pasirinkite apmokėjimo būdą.
 9. Patvirtinkite informaciją ir apmokėkite savo užsakymą.
 10. Apmokėjus užsakymą Jums netrukus bus atsiųstas patvirtinimas, o Jūsų užsakymo informacija perduota Caffeine Roasters kavos skrudinimo studijai. Nuo dviejų iki trijų darbo dienų laikotarpyje užsakymą Jums pristatysime Jūsų pasirinktu būdu. 
 11. Kilus klausimams skambinkite telefonu +370 656 77301  arba rašykite el.paštu: shop@caffeine.lt