TVARUMAS

Į tvarumą žiūrime ne tik kaip į įmonės vertybę, bet kaip į verslo galimybę.

EKOLOGIŠKA KAVA

Visame CAFFEINE tinkle, tiek kavinėse, tiek kavai namams, naudojama tik ekologiška kava.
Tai kava, užauginta be cheminių trąšų ir pesticidų.
Kava iš plantacijų, kuriose viskas auginama natūraliu būdu, o tręšiama organika.
Kiekviena kavos pupelių partija patikrinama laboratorijoje ir tik neaptikus jokių chemijos ar pesticidų likučių, sertifikatu patvirtinama.

CUKRAUS MAŽINIMAS

Mūsų auginamas, parduodamas ir valgomas maistas turi labai didelį poveikį tiek mums, tiek mūsų planetai. Perdirbti produktai ir jų pramonė mažina biologinę įvairovę, didina šiltnamio efektą sukeliančių dujų išsiskyrimą ir neturi maistingų, žmonių sveikatai reikalingų savybių. Tuo tarpu tvari mityba tausoja gamtą ir maisto resursus, mažina maisto švaistymą ir suteikia žmogaus organizmui visas reikiamas medžiagas.

Pokyčiai maisto asortimente yra efektyviausias būdas kaip CAFFEINE kavinių tinklas gali prisidėti prie mūsų planetos tausojimo ir žmonių sveikatos gerinimo. Vienas iš produktų, kurio gamyba stipriai eikvoja žemės, vandens ir oro resursus yra cukrus, kurio perteklius taip pat yra kenksmingas žmogaus organizmui, todėl savo asortimento atrinktuose produktuose sumažinome cukraus kiekį 19-34%.

LEAFOOD

Partnerystės su tvariais tiekėjais leidžia mūsų verslui ne tik tausoti aplinką, bet ir šviesti visuomenę apie tvarius maisto produktų gamybos būdus. Todėl galime didžiuotis, kad mūsų salotose ir sumuštiniuose naudojami žalumynai yra užauginti LEAFOOD vertikaliame ūkyje.

Vilniuje esantis LEAFOOD vertikalus ūkis yra didžiausias tokio tipo ūkis Baltijos šalyse, jame kiekvieną dieną ištisus metus auga salotos ir žalumynai. Žalumynai auga ne dirvožemyje, o vandenyje, jiems yra sukurtos tobulos augimo sąlygos, nėra naudojami pesticidai ar kitos cheminės medžiagos. Kiekvienais metais yra netenkama didelių kiekių žemės ūkio derliaus dėl dirvožemio erozijos, todėl tokie vertikalūs ūkiai yra tvaraus ūkininkavimo ateitis.

KAVOS TIRŠČIAI

Kiekvieną dieną parduodame tūkstančius puodelių kavos, todėl stengiamės rasti būdų antriniam kavos tirščių panaudojimui. Mūsų kavinėse kavos tirščiai yra renkami vykstant lokalioms tirščių rinkimo iniciatyvoms verslo centruose, bibliotekose, universitetų miestelyje. Surinkti tirščiai yra naudojami biokuro gamyboje, trąšoms. Kavos tirščiai yra vertinga žaliava, su kuria galima tręšti augalus, iš kurios taip pat gali būti gaminami dirbiniai ir netgi kosmetika. Lauksime jūsų idėjų, kaip dar galėtume panaudoti kavos tirščius. Parašykite mums į marketing@reitanconvenience.lt.

DARBAS TINKLE

Tvarumo vertybėmis yra grindžiamas kasdienis mūsų tinklo darbas. Elektrą gauname iš saulės parkų, savo prekybos vietose efektyviai naudojame vandenį, kondicionavimo sistemas. Taip siekiame įgyvendinti ir mažus ir didelius mūsų įmonės tvarumo strategijos tikslus.

0